Ecowarm – ekogroszek, pellet, drewno kominkowe

Dobry ekogroszek w niskiej cenie – hurtownia ekogroszku Najlepszy Ekogroszek

Co wyróżnia najlepszy ekogroszek?

Oferowany w Najlepszy Ekogroszek materiał grzewczy jest nie tylko wysokoenergetyczny, ale też odsiarczony i pozbawiony kamieni. Wyróżnia się niską wilgotnością, a jego spalanie generuje naprawdę mało popiołu. To wszystko sprawia, że produkt jest wydajny, a jego stosowanie pozwala realnie obniżyć koszty ogrzewania. Dzięki temu ekogroszek jest coraz popularniejszym rodzajem paliwa, stosowanym do ogrzewania domów i mieszkań.

Główną zaletą oferowanego ekogroszku jest wytwarzanie skondensowanego ciepła, co umożliwia spalenie małej ilości opału dla uzyskania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach. Ponadto można go stosować praktycznie przy każdym rozwiązaniu grzewczym, a najczęściej wykorzystywany jest do pieców zasypowych z rusztem, kotłów retortowych z podajnikiem oraz tradycyjnych pieców kaflowych.

Szczególnie polecamy wykorzystywanie ekogroszku workowanego. Umożliwia to znaczne zaoszczędzenie czasu przy zakupie materiału, który ogranicza się jedynie do wniesienia i ułożenia worków. Korzystając z produktu pakowanego, docenia się łatwość jego transportu i magazynowania, a także ograniczenie powstawania pyłu w miejscu jego przechowywania.

W Najlepszy Ekogroszek, biorąc pod uwagę powyższe zalety, przygotowaliśmy ofertę ekogroszku workowanego z myślą o kotłach z podajnikiem, jak również kotłach tradycyjnych. To materiał opałowy, który jest rozwiązaniem nie tylko opłacalnym (nasze produkty są wydajne – gwarantuje to ich wysoka kaloryczność), ale też w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego (niska zawartość siarki). A to wszystko w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Szukasz paliwa, które zapewni domownikom odpowiednie warunki? W takim razie ekogroszek dostępny w ofercie Najlepszy Ekogroszek został przygotowany z myślą o Twoich potrzebach. Charakteryzuje się on wysoką kalorycznością, poziomem czystości (bez kamieni i piasku), wydajności, generowaniem niewielkiej ilości popiołu a także stosowną ceną. Nie musisz więc obawiać się mroźnej zimy, ponieważ z takim paliwem poradzisz sobie z każdym najzimniejszym okresem.

Dodatkowo nasz węgiel ekogroszek posiada niską zawartość siarki. Nie jest więc szkodliwy dla otoczenia. Pamiętaj o tym, że ekologia jest szczególnie ważna dla przyszłości Twojej rodziny. Zapewniamy doskonały stosunek jakości do ceny, ponieważ zależy nam na satysfakcji każdego Klienta. Znajdziesz u nas serię Classic, Premium i Premium Plus. Dzięki temu szybko i bez problemu dostosujesz swoją inwestycję do oczekiwań i budżetu.

Pellet

PELLET DRZEWNY

PELLET – to przetworzone trociny (zrębki) sprasowane pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu energia zostaje silnie zagęszczona. Proces ten zachodzi bez udziału dodatkowych lepiszczy. Pelet posiada wysokie wartości energetyczne, niską zawartość wilgoci, z 1 tony peletu powstaje po spaleniu ok. 4 kg ekologicznego popiołu, który może być wykorzystany jako naturalny nawóz ogrodniczy. Jest przyjazny dla środowiska- produkcja peletu nie powoduje dodatkowej wycinki drzew w lesie.

Mamy w swojej ofercie Pelet iglasty, workowany – 15kg (paleta 1050 kg) w worku big bag oraz pelet luzem.

 

ZALETY PELETU:

komfort, czystość i wygoda podczas transportu i stosowanianiska emisja CO2 podczas spalaniastanowi odnawialne źródło energiispalanie odbywa się w bezobsługowych kotłachz 1 tony peletu powstaje po spaleniu ok. 4 kg popiołu, po spaleniu takiej samej ilości węgla lub miału otrzymujemy prawie tyle samo żużlu i popiołu do wyniesieniapakowanie – paleta bez zwrotna o wymiarach 1000×1200 mm) – 1050 kg, Big Bag 1000kg lub 1100 kgdostępność i łatwość zakupu,